Notesy i długopisy harcerskie na zamówienie

 NOTESY I DŁUGOPISY JAKO UPOMINKI DLA DRUŻYNY HARCERSKIEJ ALBO GROMADY ZUCHOWEJ

Zapytaj i zamawiaj na: zamowienia@4zywioly.pl 

 

NOTESY HARCERSKIE NA ZAMÓWIENIE

Notes z własną grafiką to praktyczny upominek, który ucieszy każdego zucha lub harcerza na koniec obozu. Notatnik z własnym logo to świetny pomysł na prezent harcerski - utożsamia członka hufca lub drużyny ze środowiskiem.

Notesy są kołowe. Mają format 9x14 cm (zbliżony do A6) i mają 140 stron. Okładka wykonana jest z tektury, a karteczki pochodzą z recyklingu. Do notesu dołączony jest długopis na gumce z niebieskim tuszem. Grafika, którą ozdabiany jest kajet wykonywana jest technika graweru. Oznacza to, ze rysunek jest jednokolorowym wgłębieniem.

Ile kosztują notesy na zamówienie?

Wykonanie notesu z własną grafiką jest zależne od pracy czasu grawera. Pamiętaj, im więcej notesów zamawiasz, tym taniej.

Kolory Naszych notesów:

Aby wycenić notesy dla drużyny lub gromady, należy:

 • podać liczbę sztuk
 • napisać kolor notesu
 • dołączyć grafikę, logo lub napis, który ma się na nich znaleźć
 • podać ew. termin realizacji (np. na zbliżający się biwak).

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl

Skorzystaj z usług Naszego grafika

Jeśli pragniesz złożyć u Nas zamówienie, a nie masz czasu lub odpowiednich zdolności, aby zaprojektować  wzór do druku, niczym się nie przejmuj. Nasza graficzka Iza, chętnie zamieni Twój pomysł w atrakcyjną grafikę.

Każdą usługę graficzną wyceniamy indywidualnie, gdyż czasem zlecisz nam coś prostego do zaprojektowania, a czasem rzucisz Nam wyzwanie. :) Także śmiało zapytaj Nas o stawkę szczególnie, że mamy bardzo konkurencyjne ceny. ;)

Zaprojektowane wzory przez naszego grafika są własnością intelektualną składnicy. Będą one przechowane i drukowane tylko w Naszej fabryce.

 

DŁUGOPISY HARCERSKIE Z NAZWĄ DRUŻYNY

Długopis to również praktyczny upominek dla harcerzy lub członków hufca. Gadżet który posiada napis na pewno stanie się bardziej osobisty i oryginalny.

Długopisy są metalowe, przyciskane, z klipem, i wykończeniem w kolorze srebrnym i niebieskim wkładem. Nadruk nanoszony na gadżet wykonywany jest techniką graweru, co oznacza, że grafika może być tylko jednokolorowa. Pole zadruku ma wymiar ok. 50mm szerokości i 5mm wysokości. pamiętaj, że długopis jest niewielkim gadżetem, dlatego warto umieścić na nim prostą i przejrzystą grafikę, aby była czytelna. 

 

 Kolory długopisów na zamówienie

Aby zamówić długopisy na własnym napisem, należy:

 • podać liczbę sztuk
 • podać kolor długopisu
 • dołączyć grafikę lub napis, który ma się na nich znaleźć
 • podać ew. termin realizacji (np. na zbliżający się biwak).

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl

Jaki jest czas realizacji zamówień na notesy i długopisy harcerskie?

Składnica 4 Żywioły dokłada wszelkich starań, aby Wasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. Zależy Nam, abyście nowe gadżety - notesy czy długopisy – mogli zabrać ze sobą na najbliższą harcerską zbiórkę, spotkanie, biwak czy obóz.

Przeciętny czas realizacji zamówienia z indywidualnym haftem to 5 dni roboczych - choć na ten termin mogą wpłynąć inne czynniki:

 1. Ilość zamawianych sztuk – przy dużej ilość, np.: 500, 1000 lub więcej, proces wyszywania naturalnie się wydłuża,
 2. Stopień skomplikowania wzoru – prosty napis lub grafika - takie zamówienia wykonujemy bardzo sprawnie. Czas realizacji wydłuża się, jeśli wzór ma bardzo dużo kolorów lub posiada zawiłe, skomplikowane elementy, które trzeba odpowiednio przygotować - przy takich zamówieniach czas może się nieco wydłużyć,
 3. Data opłacenia zamówienia – wszystkie gadżety na zamówienie wykonujemy po wpłynięciu przedpłaty - gdy otrzymasz od Nas fakturę lub dokument do opłacenia zamówienia, zrób przelew jak najszybciej;  możesz przyśpieszyć dzień rozpoczęcia realizacji Twojego zamówienia wysyłając nam potwierdzenie realizacji przelewu na mail: zamowienia@4zywioly.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium