online slot malaysia

O nas

logo zhp identCentralna Składnica Harcerska 4 Żywioły jest oficjalną składnicą Związku Harcerstwa Polskiego.

 

Nowy wizerunek...

     ...w 2013 roku ze zwyczajnego sklepu dla harcerzy przerodziliśmy się w Centralną Składnicę Harcerską 4 Żywioły. Dzięki swojej nowej nazwie oraz identyfikacji wizualnej zerwaliśmy z dawnymi przyzwyczajeniami i zaczęliśmy nadawać nowy charakter i spojrzenie w Polskim harcerstwie.

Nowa obsługa klienta…

     ...ukierunkowujemy się na spełnianie potrzeb klienta. To Wasza pasja jest naszą inspiracją do działań. Nie przedstawiamy Wam gotowych produktów i nie narzucamy ograniczonymi rozwiązaniami. Podejmujemy wyzwanie, aby nasze produkty czy usługi były zróżnicowane tematycznie i cenowo.

Nowa technologia…

     ... świat pędzi do przodu, my też. Nie sprzedajemy tylko mundurów czy lilijek. Idziemy z duchem czasu zakupując sprzęt do nietypowych usług, które cieszą się ogromną popularnością wśród środowisk harcerskich jak i rodzinnych.

Kreatywność i pomysłowość…

    … Pomarańczową Czwórkę tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy jak Wy posiadają pasję i poczucie humoru. Nie ograniczamy się żadnymi szablonami harcerstwa. Nasze myśli rodzą się spontanicznie. Jeśli masz oryginalny pomysł na coś nowego, ale nie wiesz jak go zrealizować lub nie masz do tego odpowiedniego zaplecza, zgłoś się do nas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. 

Dojazd:

Autobusem do pl. Trzech Krzyży:116, 118, 127, 166, 171 180, 222, 503, E-2

Tramwajem do ronda de Gaulle'a: 7, 8, 9, 22, 24, 25

 

Zobacz, co u nas słychać: