Sprawność harcerska Architekt/Architetka wnętrz - Nowy SIM

Wysyłka w: 14 dni
Cena: 2,70 zł 2.70
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Sprawność harcerska Architekt/Architetka wnętrz 

 Sprawność to zdobyta i udowodniona działaniem umiejętność, którą harcerka lub harcerz potrafi posłużyć się w razie potrzeby. Sprawność dla harcerzy ZHP do przyszycia na mundurze.

Szczegóły:

 • obwódki:
  • czerwona - sprawność trzygwiazdkowa
  • czarna - sprawność czterogwiazdkowa
 • wysokiej jakości haft
 • kontrastowe kolory nici
 • średnica: 3 cm
 • podkład umożliwiający naprasowanie
 • haftowane w naszej składnicy.

Jak nosić?

Na prawym rękawie koszuli mundurowej.

Wymagania i zadania:

*** Rozpoznaje podstawowe style w architekturze. Popularyzuje wiedzę o ciekawych obiektach architektonicznych swojej okolicy. Projektuje przestrzeń pojedynczych pomieszczeń.

 1. Rozpoznaję 6 podstawowych nowożytnych stylów w architekturze. Odwiedziłem/am znajdujące się w okolicy budowle charakterystyczne dla tych stylów i wypromowałem/am je w swoim środowisku poprzez fotorelację.
 2. Zorganizowałem/am wyprawę zastępu lub drużyny do ciekawego obiektu, opowiedziałem/am o cechach charakterystycznych tej budowli, jej stylu i historii.
 3. Wykonałem/am jedno z poniższych zadań:
  – korzystając z programu do planowania przestrzeni lub odręcznie zaprojektowałem/am optymalne umeblowanie dla jednego pomieszczenia (np. swojego pokoju);
  – zaaranżowałem/am przestrzeń w jednym pomieszczeniu (np. harcówce) dobierając kolory ścian i elementy wystroju.

**** Rozpoznaje dzieła różnych twórców swojego ulubionego stylu architektonicznego. Popularyzuje wiedzę o ciekawych obiektach architektonicznych swojego ulubionego twórcy. Projektuje przestrzeń mieszkania/domu.

 1. Poznałem/am dzieła przynajmniej 5 twórców stylu, który lubię najbardziej. Wypromowałem/am je w swoim środowisku poprzez fotorelację z własnych podróży.
 2. Zorganizowałem/am wyprawę zastępu lub drużyny do innej miejscowości w celu zwiedzenia ciekawych budowli jednego ze swoich ulubionych architektów. Opowiedziałem/am zarówno o cechach charakterystycznych tej budowli i jej historii, jak i o innych dziełach tego twórcy, które podziwiam.
 3. Wykonałem/am jedno z poniższych zadań:
  – korzystając z programu do planowania przestrzeni lub odręcznie zaprojektowałem/am kompleksowe umeblowanie dla mieszkania/domu;
  – zaaranżowałem/am przestrzeń w mieszkaniu/domu dobierając kolory ścian i elementy wystroju.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl